Przyszedł czas na radykalne zmiany u Madonny. Jak donoszą branżowe media amerykańska wokalistka po przeszło 9 latach spędzonych w wytwórni Interscope Records zdecydowała się właśnie na zakończenie współpracy. Czy dzięki temu jej wydawnictwa odniosą większy sukces i uda się wrócić na szczyt list przebojów?

Madonna to zdecydowanie jedna z najbardziej znany, utytułowanych i opłacalnych piosenkarek w świecie muzyki popularnej, dlatego nie dziwi fakt, że o pozyskanie jej starają się największe firmy fonograficzne na świecie. Według informacji krążących w sieci wokalistka zdecydowała się na spore zmiany. Wszystko bowiem wskazuje na to, iż gwiazda zakończyła swój kontrakt z wytwórnią Interscope Records, wchodzącą w skład koncernu płytowego Universal Music, z którą była związana od 2011 roku i która umożliwiła jej wydanie 3 krążków studyjnych. Jak donosi m.in. brytyjski tabloid The Sun tym samym królowa popu prawdopodobnie ma powrócić do swoich korzeni, czyli wytwórni w której zaczynała i była związana przez 25 lat kariery największej świetności – koncernu płytowego Warner Music Group. Warto również zauważyć, iż osoba Madonny zniknęła ostatnio z katalogu artystów Interscope Records, a pojawiła się w katalogu Warner Records, co zdaje się potwierdzać ww. doniesienia.

Ponadto wszystko wskazuje na to, iż pierwszym przedsięwzięciem wokalistki pod szyldem Warnera będzie remix uwielbianego przez fanów singla Duy Lipy „Levitating”. Premiera utworu zremiksowanego przez The Blessed Madonna i z gościnnym udziałem Madonny i Missy Elliott zaplanowana jest już w najbliższy piątek tj. 14 sierpnia.

View this post on Instagram

O tabloide The Sun revela com exclusividade que Madonna está voltando para sua antiga gravadora Warner. O contrato com a Interscope, que incluiu três albuns, MDNA, Rebel Heart e Madame X, foi encerrado e agora Madonna está livre para uma nova negociação.⁣⁣ ⁣⁣ A Warner foi a primeira gravadora da Madonna e permaneceu por lá por 25 anos, encerrado em 2008 com a coletânea Celebration. De lá pra cá, Madonna investiu mais em turnês.⁣⁣ ⁣⁣ O que você achou desse tempo que Madonna esteve fora da Warner? Muitos reclamavam da antiga gravadora… ela fez falta? Com Madonna voltando, realmente ela sentiu uma falta…⁣⁣ ⁣⁣ Madonna ainda não comentou oficialmente a troca de gravadora.⁣⁣ ⁣⁣ #madonna #warnermusic #madamex #rebelheart #mdna #interscope

A post shared by Madonna Online (@madonnaonline) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here