Przyszedł czas na radykalne zmiany u Madonny. Jak donoszą branżowe media amerykańska wokalistka po przeszło 9 latach spędzonych w wytwórni Interscope Records zdecydowała się właśnie na zakończenie współpracy. Czy dzięki temu jej wydawnictwa odniosą większy sukces i uda się wrócić na szczyt list przebojów?

Madonna to zdecydowanie jedna z najbardziej znany, utytułowanych i opłacalnych piosenkarek w świecie muzyki popularnej, dlatego nie dziwi fakt, że o pozyskanie jej starają się największe firmy fonograficzne na świecie. Według informacji krążących w sieci wokalistka zdecydowała się na spore zmiany. Wszystko bowiem wskazuje na to, iż gwiazda zakończyła swój kontrakt z wytwórnią Interscope Records, wchodzącą w skład koncernu płytowego Universal Music, z którą była związana od 2011 roku i która umożliwiła jej wydanie 3 krążków studyjnych. Jak donosi m.in. brytyjski tabloid The Sun tym samym królowa popu prawdopodobnie ma powrócić do swoich korzeni, czyli wytwórni w której zaczynała i była związana przez 25 lat kariery największej świetności – koncernu płytowego Warner Music Group. Warto również zauważyć, iż osoba Madonny zniknęła ostatnio z katalogu artystów Interscope Records, a pojawiła się w katalogu Warner Records, co zdaje się potwierdzać ww. doniesienia.

Ponadto wszystko wskazuje na to, iż pierwszym przedsięwzięciem wokalistki pod szyldem Warnera będzie remix uwielbianego przez fanów singla Duy Lipy „Levitating”. Premiera utworu zremiksowanego przez The Blessed Madonna i z gościnnym udziałem Madonny i Missy Elliott zaplanowana jest już w najbliższy piątek tj. 14 sierpnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here