Ostatni rok obfitował w szereg wielkich muzycznych powrót, swojego nowego materiału nie wydała jednak Madonna. Ostatnie wypowiedzi królowej popu wskazują na to, że w 2018 roku sytuacja ta się zmieni.

59-letnia gwiazda od kilku miesięcy intensywnie pracuje nad następcą wydanego w 2015 roku albumu ‚Rebel Heart’. W wywiadzie dla Kelly & Ryan wokalistka zasugerowała, że przyszły rok będzie należał właśnie do niej.

Odpowiadając na pytanie dotyczące terminu rozpoczęcia kolejnej trasy koncertowej Madonna tajemniczo ograniczyła się do słowa „niedługo”. Gwiazda jednakże wyraźnie zasugerowała, że w roku 2018 powróci na scenę muzyczną z nowym materiałem.

Muszę przygotować moje show. Rok 2017 był rokiem soccer-om w Portugalii. 2018…. Wracam skarbie i nadchodzę po Ciebie.” dodała Madonna.

Dodajmy, że kilka miesięcy w wywiadzie dla EW legendarna artystka wypowiedziała się na temat prac twórczych nad swoim kolejnym wydawnictwem.

Nie chcę tego zdradzać! Teraz podróżuję po świecie i słucham wiele różnej muzyki. Inspirują mnie ludzie i przesiąkam w tym momencie tymi rzeczami.” wyznała wówczas Madonna.

Mam wrażenie, że dotarłam do samego szczytu jeśli chodzi o wielkie produkcje tras koncertowych i zrobiłam to, co potrafiłam najlepiej, przez taki długi okres czasu. Teraz jest czas na to, żeby wybrać inny kierunek i naprawdę wrócić do piękna i prostoty muzyki oraz tekstów, a także do intymności.” dodała.

Przypomnijmy, że od ostatniego albumu Madonny upłynęły już ponad 2 lata. Krążek ‚Rebel Heart’ pojawił się na półkach sklepowych dokładnie 6 marca 2015 roku docierając m.in. do drugiego miejsca najpopularniejszych płyt w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych. Erę gwiazdy promowały wówczas single takie jak ‚Living for Love’, ‚Ghosttown’ oraz ‚Bitch I’m Madonna’.


Sam Smith ‚The Thrill of It All’: głos przesiąknięty bólem złamanego serca [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here