Krążące od tygodni plotki znalazły w końcu swoje potwierdzenie! Królowa popu Madonna rzeczywiście przygotowuje się do stworzenia filmu o samej sobie. Podczas transmisji live na Instagramie zdradziła, czego w nim nie zabraknie.

Madonna to bez wątpienia najjaśniej świecąca gwiazda w muzycznym gwiazdozbiorze, a jej życiorys pełen był wzlotów i upadków. Artystka za każdym razem znajdowała w sobie jednak siłę, by walczyć o swoje. Efektem jest trwająca blisko 40 lat kariera.

Po sukcesie produkcji „Bohemian Rhapsody” czy „Rocketman”, fani królowej popu będą mogli zobaczyć film o burzliwych losach ich idolki, który współtworzy sama Madonna. Arystka zorganizowała transmisję live na Instagramie z zaangażowaną w powstanie projektu Diablo Cody. Panie odpowiadały na pozostawione przez obserwujących wokalistkę użytkowników Instagrama. Dzięki temu wiemy, że film, którego tytuł wciąż pozostaje nieznany, pokaże najważniejsze chwile z kariery Madonny. Nie zabraknie wspomnień z pracy nad „Like a Prayer” i kontrowersji, jakie wywołał, jak również kulis kręcenia hitowej produkcji „Evita” czy też wideo do „Vogue”. Fani dowiedzą się też, jak wyglądały jej początki w The Breakfast Club oraz relacje z Donną i Nikki, które przez wiele lat były chórzystkami królowej muzyki pop.

Billboard wybrał 100 artystów z najlepszymi teledyskami. W TOP 10 Lady Gaga, Madonna i Beyonce

Teledysk do „Levitating” już w sieci! Zobacz klip do współpracy Duy Lipy z Madonną & Missy Elliott

Madonna zdecydowała się na zmianę wytwórni płytowej?! Sprawdź najnowsze doniesienia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here