Ostatnie miesiące dla królowej popu to podróż wstecz. Madonna jest zaangażowana w powstanie filmu biograficznego o niej samej. Za pośrednictwem mediów społecznościowych piosenkarka udostępniła już między innymi fragmenty utworów z czasów, gdy nie była znana. Teraz w sieci pojawiła się okładka albumu, najprawdopodobniej będącego składanką jej hitów.

Madonna wyda kolejną składankę swoich największych hitów? Do takiego wniosku można by dojść po zobaczeniu zdjęcia, które królowa popu udostępniła za pośrednictwem funkcji stories na Instagramie. Artystka opublikowała grafikę będącą okładką krążka „History 1983 – 2020”, który miałby się ukazać w przyszłym tygodniu.

Madonna znana jest jednak z tego, że uwielbia trollować swoich fanów. Ci podchodzą do wieści z dystansem. W końcu legenda muzyki rozpoczęła karierę w 1982 roku, a w 2020 nie wydała żadnej solowej kompozycji. Mogliśmy ją jedynie usłyszeć w remiksie singla „Levitating” Dua Lipy. W listopadzie 2020 roku minęło 30 lat od premiery pierwszej składanki hitów w karierze Madonny – „The Immaculate Collection”. Album jest najlepiej sprzedającym się w dorobku gwiazdy.

 

Pocałunek Madonny z Britney Spears i Christiną Aguilerą. Wyciekło nagranie z prób do VMA 2003

Madonna zapowiada film o samej sobie: „Jesteście gotowi na moją historię?”

Teledysk do „Levitating” już w sieci! Zobacz klip do współpracy Duy Lipy z Madonną & Missy Elliott

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here