Królowa popu Madonna w najnowszym wywiadzie postanowiła po raz kolejny odnieść się do domniemanego sporu z Lady Gagą. Artystka zdradziła, że nigdy nie żywiła wrogości względem młodszej koleżanki, a takie doniesienia były wymysłem ludzi.

Jak informowaliśmy, Madonna pojawiła się na okładce czerwcowego wydania brytyjskiej wersji magazynu „Vogue”. W wywiadzie umieszczonym wewnątrz numeru, gwiazda opowiedziała o swoim macierzyństwie, nowym albumie, a także o relacjach z Lady Gagą. Wokalistka nawiązała do czasów, kiedy media i fani na każdym kroku podsycali konflikt między nimi. Od chwili debiutu Lady Gagi, ciągle porównywano ją do królowej popu. Punktem kulminacyjnym było wydanie na singlu piosenki „Born This Way”, która według wielu brzmiała dokładnie tak, jak przebój Madonny z 1989 roku „Express Yourself”. Po latach, Madonna wyznała, co sądzi o całej tej sytuacji.

„Ludzie bardzo eskcytowali się na myśl, że jesteśmy wrogami, podczas gdy nigdy nimi nie byłyśmy” – powiedziała.

Przypomnijmy, że do ostatniego spotkania Madonny i Lady Gagi doszło w lutym tego roku na after-party gali Oscary 2019. Wykonawczyni przeboju „Bad Romance” zdobyła wówczas wymarzoną statuetkę za piosenkę „Shallow” z filmu „Narodziny gwiazdy”, gdzie wcieliła się w główną rolę Ally. Artystki chętnie pozowały wówczas do zdjęć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Don’t Mess with Italian Girls……,,..,,,,,,,🖤 @ladygaga #winner #starisborn #oscar #theparty 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉@jr

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here