Królowa popu Madonna nie przestaje zaskakiwać. Kilka dni temu artystka nagrywała na Times Square w Nowym Jorku nowy materiał promocyjny. Jak podaje TMZ, wideo będzie miało swoją premierę podczas MTV Video Music Awards 2021.

Już niebawem, bo 8 października, Madonna zaprezentuje długo wyczekiwany zapis jej ostatniej trasy koncertowej „Madame X Tour”. Zanim to nastąpi, fani piosenkarki będą mogli zobaczyć jego kolejną oficjalną zapowiedź. Kilka dni temu fotoreporterzy uchwycili królową popu nagrywającą w nocy nowy klip. Na nagraniach udostępnionych przez serwis TMZ widać Madonnę ucharakteryzowaną na agentkę z ery „Madame X”, która wysiada z taksówki i spaceruje po Times Square w Nowym Jorku.

Scena, jaką zarejestrowały kamery, najprawdopodobniej jest nawiązaniem do słynnej historii z życia piosenkarki, jakoby w 1979 roku, tuż po przyjeździe do Nowego Jorku, miała ona wsiąść w taksówkę i kazać kierowcy zawieźć ją w samo centrum miasta.

Jak donosi TMZ, wideo ma mieć swoją premierę podczas tegorocznej gali rozdania nagród MTV Video Music Awards. Wydarzenie będzie miało miejsce 12 września. Informacja ta nie została jednak potwierdzona ani przez samą artystkę, ani też przez jej sztab.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here