Ostatnie kilka dni to ekscytujący czas dla wszystkich fanów Królowej Popu. Wczoraj w sieci premierę miał zwiastun zapowiadający płytę „Madame X”, a przed chwilą na portalach społecznościowych Madonny opublikowana została informacja o pierwszym singlu promującym album.

Utwór zatytułowany „Medellín” jest efektem współpracy Madonny z kolumbijskim wokalistką Malumą. Premiera singla zaplanowana jest już na 17 kwietnia. Okładkę „Medellín” zobaczycie poniżej.

 

Plotki o współpracy obojga artystów krążyły już od prawie roku. Muzycy pierwszy raz spotkali się na zeszłorocznej gali MTV Video Music Awards. Po zejściu ze sceny Kolumbijczyk zdążył zamienić kilka zdań z Madonną o czym napisał na swoim profilu na Instagramie.

„Pobłogosławiła mnie i powiedziała, że jestem gotowy na następny etap w karierze … Kocham cię, królowo, jesteś ogromną inspiracją”.

W lutym do internetu trafiły zdjęcia, na których widać obie gwiazdy pracujące razem w studiu. Warto również zaznaczyć, że tytuł „Medellín” odnosi się do nazwy rodzinnego miasta Malumy.

Nie jest znana jeszcze oficjalna data premiery krążka „Madame X”. Wczoraj na media społecznościowe Madonny trafił intrygujący visual, o którym przeczytacie TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here