Królowa popu Madonna wyruszyła w swoją jedenastą trasę koncertową. Tym razem, artystka nie gra na wielkich stadionach, a w teatrach na całym świecie. Jedną z kwestii, które od początku wzbudzają kontrowersje, jest bezwzględny zakaz używania telefonów komórkowych czy innych urządzeń, mogących rejestrować obraz. Madonna na swoim Instagramie skrytykowała fanów, którzy postanowili go złamać.

„Madame X Tour” to już jedenasta trasa koncertowa amerykańskiej wokalistki. Na ten moment wiadomo, że Madonna zagra aż 92 koncerty w jej ramach. Gwiazda rozpoczęła swoje wielkie tournee w Stanach Zjednoczonych, a w 2020 roku zawita również do Europy. Tak jak wspominaliśmy, ze względu na chęć stworzenia niepowtarzalnej i intymnej atmosfery, królowa popu zdecydowała się na występy w teatrach. W wytworzeniu pożądanego klimatu ma pomóc również całkowity zakaz używania urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Jak się można było domyślić, wielu fanów, którzy zakupili bilety, postanowiło podstępem nagrać część najnowszego show artystki. Do sieci trafiły już słabej jakości nagrania z wykonań „Frozen”, „Come Alive”, „Batuki” czy „Crazy”. O tym fakcie dowiedziała się sama Madonna, która w dwóch postach na Instagramie postanowiła potępić takie zachowania.

„Madame X bardzo docenia wszystkich tych, którzy przyszli do teatru i cieszyli się widowiskiem tylko za pośrednictwem swoich oczu i uszu. Jest jednak zdziwiona i oszołomiona faktem, iż są i tacy, którzy odmawiają uszanowania jej życzeń i nadal przemycają urządzenia służące do nagrywania lub otwierają zapieczętowane woreczki, by nakręcić show, przeszkadzając tym samym publiczności i wykonawcom oraz lekceważąc ją [Madonnę] jako artystkę. Jeśli nie potrafisz doświadczyć show Madame X w teatrze bez użycia urządzenia nagrywającego, nie jest ono dla Ciebie!” – napisała w najnowszym z nich.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

3 shows into Madame ❌ and Ive enjoyed every minute of this intimate experience! I ♥️ Looking into the audience and not seeing Iphone’s and cameras flashing but instead-eyes, smiles and happy human faces. However I am mystified and confused by some people who insist on sneaking in second cameras and disregarding my request to not record the show. This request is common at all Broadway shows, dance concerts, stand up Comedy and the Opera. People who ignore my request are not allowing themselves to enjoy The show completely but also show a lack of respect and consideration for my wishes. If you can’t live without your phone for 2 hours-this Experience is not for you. 💃🏻💯♥️❌👠. #liveinthemoment #bam #madamex

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here