Premiera wspólnego singla Madonny i Malumy już za nami. Z tej okazji, artystka udzieliła specjalnego wywiadu dla stacji Beats 1, w którym opowiedziała, jak doszło do jej współpracy z latynoskim wykonawcą.

„Medellin” to pierwszy singiel Madonny z jej nadchodzącego krążka zatytułowanego „Madame X”, będący efektem współpracy z Malumą. Promując swój nowy utwór w Beats 1, Madonna wyznała, dlaczego to właśnie jego wybrała do współpracy nad swoim nowym albumem studyjnym oraz opowiedziała, jak przebiegło ich pierwsze spotkanie.

„Poznałam go za kulisami MTV Video Music Awards i był naprawdę uroczy. Następnego dnia wysłał mi kwiaty z dopiskiem, że poznanie mnie było dla niego zaszczytem. (…) Świetnie się z nim pracuje. To jedna z najbardziej otwartych, ciepłych i szczodrych osób. Nie wychodzi ze studia, dopóki nie skończy swojej pracy. Uwielbiam go. Mam tylko same dobre słowa do powiedzenia” – wyznała królowa popu.

Podobne zdanie na temat królowej popu ma Maluma. Artysta tuż po pierwszej rozmowie z Madonną podzielił się swoimi wrażeniami na Instagramie.

„Pobłogosławiła mnie i powiedziała, że jestem gotowy na następny etap w karierze … Kocham cię, królowo, jesteś ogromną inspiracją” – napisał wówczas.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Me echó la bendición y me dijo que estaba listo para el proximo nivel… Love you Queen you’re such an inspiration @madonna

Post udostępniony przez MALUMA (@maluma)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here