Madonna w dalszym ciągu przygotowuje swój kolejny album. Ikona popu w swoim ostatnim wywiadzie dla EW wyznała, że nowy krążek będzie swoistym powrotem do prostoty i piękna muzyki.

Nie chcę tego zdradzać! Teraz podróżuję po świecie i słucham wiele różnej muzyki. Inspirują mnie ludzie i przesiąkam w tym momencie tymi rzeczami.” wyznała Madonna na temat procesu twórczego przy swoim kolejnym albumie.

Mam wrażenie, że dotarłam do samego szczytu jeśli chodzi o wielkie produkcje tras koncertowych i zrobiłam to, co potrafiłam najlepiej, przez taki długi okres czasu. Teraz jest czas na to, żeby wybrać inny kierunek i naprawdę wrócić do piękna i prostoty muzyki oraz tekstów, a także do intymności.” dodała artystka.

Przypomnijmy, że od ostatniego albumu Madonny upłynęły już ponad 2 lata. Krążek ‚Rebel Heart’ pojawił się na półkach sklepowych dokładnie 6 marca 2015 roku docierając m.in. do drugiego miejsca najpopularniejszych płyt w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych. Erę gwiazdy promowały wówczas single takie jak ‚Living for Love’, ‚Ghosttown’ oraz ‚Bitch I’m Madonna’.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here