Pomimo wcześniejszych zapewnień, w tym roku nie otrzymamy kolejnego albumu studyjnego od Królowej Popu. Amerykańska wokalistka wyznała w najnowszym wywiadzie, że jej 14. w karierze krążek pojawi się w sprzedaży dopiero w 2019 roku.

Nowy album Madonny to zdecydowanie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych. Jak się jednak okazało, nowego materiału od wokalistki nie usłyszymy przynajmniej do początku przyszłego roku. Promując swoją linię kosmetyków MDNA Skin, Madonna udzieliła wywiadu dla serwisu WWD. Rozmowa głównie skupiła się wokół wydanych kosmetyków oraz planów wydania serii skierowanej tylko dla mężczyzn, ale nie zabrakło pytania o nową muzykę.

„Kończę swój album, który zamierzam wydać w przyszłym roku. W przerwie między tworzeniem różanych mgiełek i serum, naprawdę tworzę muzykę. Nie mogę zrezygnować z mojej codziennej pracy” – zapewniła Madonna.

Przypomnijmy, że miesiąc temu, Madonna pojawiła się na okładce włoskiej edycji „Vogue’a”. W wywiadzie udzielonym magazynowi zdradziła, że jej kolejne wydawnictwo jest mocno inspirowane portugalską kulturą.

„Poznałam wielu wspaniałych artystów i z wieloma z nich podjęłam współpracę nad nową płytą, więc czuć będzie wpływ Lizbony na moją muzykę i pracę. Jak mogłoby być inaczej? Nie wiem, jak mogłabym przeżyć ten rok, nie doświadczając tej kultury” – powiedziała wówczas.

W sobotę odbyła się również wielka gala księcia Alberta II w Monako, podczas której można było wylicytować prywatny odsłuch najnowszej płyty ikony popkultury. Póki co, nieznana jest data odbioru wylicytowanej czynności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here