Królowa popu Madonna nie przestaje promować swojego najnowszego albumu „Madame X”. Artystka udzieliła wywiadu dziennikarzowi programu „Fantástico”, w którym wypowiedziała się na temat swojego duetu z Anittą.

Album „Madame X” to długo wyczekiwany krążek królowej popu. Płyta ukazała się w piątek, 14 czerwca. Jedną z ulubionych pozycji fanów na płycie jest duet z Anittą o tytule „Faz Gostoso”. Podczas wywiadu dla programu „Fantástico”, Madonna została zapytana przez dziennikarza o to, czy planuje wydać teledysk z brazylijską piosenkarką. Gwiazda odpowiedziała, że póki co nie ma tego w planach, bo wykorzystała już budżet na promocję płyty. W dalszej części zasugerowała, że jeśli znajdzie się sponsor, to wszystko jest możliwe. Potrzebnych jest „jedynie” 300 tysięcy dolarów. Pełen wywiad znajdziecie TUTAJ.

Oczywiście odpowiedź Madonny była formą żartu. Warto zauważyć jednak, że „Faz Gostoso” ma potencjał, by stać się hitem na świecie. Piosenka dotarła na szczyt notowania iTunes w Brazylii oraz zajmuje bardzo wysoką pozycję na Spotify. Klip audio umieszczony na YouTubie został odtworzony już blisko 3 miliony razy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here