Madonna w dalszym ciągu pracuje nad swoim nowym krążkiem. 59-letnia ikona sceny muzyki pop potwierdziła dzisiaj, że nagrywa piosenki na następcę wydanego w 2015 roku krążka ‚Rebel Heart’. 


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


59-letnia gwiazda opublikowała dzisiaj na swoich mediach społecznościowych zdjęcie ze studia nagraniowego. Fotografia została opatrzona wymownym podpisem.

‚Tak dobrze jest znowu pracować nad swoją muzyką’ napisała Madonna.Przypomnijmy, że kilka tygodni temu w wywiadzie dla Kelly & Ryan wokalistka zasugerowała, że przyszły rok będzie należał właśnie do niej. Odpowiadając na pytanie dotyczące terminu rozpoczęcia kolejnej trasy koncertowej Madonna tajemniczo ograniczyła się do słowa „niedługo”.

Muszę przygotować moje show. Rok 2017 był rokiem soccer-om w Portugalii. 2018…. Wracam skarbie i nadchodzę po Ciebie.” wyznała wówczas Madonna.

Dodajmy, że kilka miesięcy w wywiadzie dla EW legendarna artystka wypowiedziała się na temat prac twórczych nad swoim kolejnym wydawnictwem.

Nie chcę tego zdradzać! Teraz podróżuję po świecie i słucham wiele różnej muzyki. Inspirują mnie ludzie i przesiąkam w tym momencie tymi rzeczami.” wyznała wówczas Madonna.

Mam wrażenie, że dotarłam do samego szczytu jeśli chodzi o wielkie produkcje tras koncertowych i zrobiłam to, co potrafiłam najlepiej, przez taki długi okres czasu. Teraz jest czas na to, żeby wybrać inny kierunek i naprawdę wrócić do piękna i prostoty muzyki oraz tekstów, a także do intymności.” dodała.