Muzyczny świat ze zniecierpliwieniem wyczekuje kolejnego krążka Madonny. Z wypiekami na twarzy śledzone są pojawiające się jak grzyby po deszczu newsy i donosy na temat 14 albumu studyjnego Królowej Pop. Według najnowszych, artystka do współpracy zaprosiła czołowych graczy na współczesnej scenie latino. 

Prace nad nową płytą Madonny dobiegają już końca. Według zagranicznych mediów większa część materiału jest już ukończona i najprawdopodobniej wiosną usłyszymy pierwszy singiel, do którego artystka nakręciła już teledysk, a fragmentem podzieliła się na Instagramie.

 

Krążą plotki, że nadchodzący krążek ikony popu będzie nosił tytuł „Magic”, a jego premiera odbędzie się w czerwcu tego roku.

Wiadomo już, że utwory, które trafią na 14 album Madonny zainspirowane będą rytmami i muzyką Afryki oraz Portugalii, w której artystka już od roku mieszka ze swoimi dziećmi. Do współpracy przy tworzeniu nadchodzącego longplaya Madonna zaprosiła m.in. Malumę. Para kilka razy spotkała się w studio, a jeden z pracujących z nimi producentów opublikował wczoraj nagranie, na którym widać ich razem. Efektem tego ma być utwór prawdopodobnie zatytułowany „Medellín”.

Przypominamy, że muzycy pierwszy raz spotkali się na zeszłorocznej gali MTV Video Music Awards. Po zejściu ze sceny Kolumbijczyk zdążył zamienić kilka zdań z Madonną o czym napisał na swoim profilu na Instagramie.

„Pobłogosławiła mnie i powiedziała, że jestem gotowy na następny etap w karierze … Kocham cię, królowo, jesteś ogromną inspiracją”. 

 

Maluma to nie jedyna latynoamerykańska gwiazda, która miała okazję spotkać się w jednym studiu nagraniowym z legendarną wokalistką. Brazylijska Księżniczka Pop Anitta w jednym z wywiadów zdradziła informacje o owocnej współpracy z Madonną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here