Koniec roku przyniósł zaskakujące wieści dla wszystkich fanów królowej popu. Według krążących w sieci plotek Madonna ma powrócić w lutym z EP-ką zawierającą sześć nowych kawałków, a pierwszym singlem zwiastującym wydawnictwo ma być utwór z The Weekndem. Artyści mieliby zaprezentować go na Super Bowl.

W 2020 roku Madonna była skupiona na pracy nad filmem biograficznym o niej samej. Gwiazda znalazła jednak też czas, by dograć wokale do remixu kawałka „Levitating” Duy Lipy oraz, jak głoszą plotki, nagrać nowe utwory, które znajdą się na jej nadchodzącej EP. Pierwszym singlem ma być tytułowa piosenka nagrana z The Weekndem, który już 7 lutego zagra własne show na Super Bowl. Według pogłosek na scenie towarzyszyć ma mu właśnie Madonna. Byłoby to drugie Halftime Show z udziałem królowej popu. Artystka zagrała 15-minutowy koncert w 2012 roku.

Plotki podawane przez Madonna Remixers United głoszą, że Madonna ma szeptać w piosence „Your touch has me on fire, your kiss makes mi perspire. Will you dance with me on the golden floor?”, co przywodzi na myśl nagrany 30 lat temu hit „Justify My Love”. Co więcej, informator podał, że utwór brzmi jak coś, co wokalistka mogłaby stworzyć z Michaelem Jacksonem w 1991 roku.

Na EP ma się znaleźć też covery: „If I Can’t Have You” Yvonne Elliman z 1977 roku, „I Believe In Music” Maca Davisa z 1970 roku, jak również odpowiedź Madonny na hit „WAP”, czyli numer „SOD”, którego tekst ma być rzekomo jeszcze bardziej pikantny. Ponadto, EP ma zawierać też nową wersję utworu „Rebel Heart”.

O współpracy Madonny i The Weeknd mówiono od tygodni. Powodem było zdjęcie ze studia, na którym Madonna pozowała z menadżerem wokalisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here