Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od poznania tegorocznych laureatów prestiżowej nagrody Billboard Music Awards. Organizatorzy powoli ogłaszają, którzy artyści uświetnią galę swoimi występami. Dziś ogłoszono premierowy występ Madonny i Malumy z ich wspólnym singlem.

Już 1 maja odbędzie się rozdanie nagród Billboard Music Awards. Po raz kolejny nie zabraknie występów na żywo światowych gwiazd muzyki. Dziś ogłoszono, że Madonna i Maluma premierowo zaprezentują na gali swój najnowszy singiel „Medellin”, który zapowiada czternasty w karierze krążek królowej popu „Madame X”. Będzie to pierwszy występ artystki na Billboard Music Awards od trzech lat. Podczas gali w 2016 roku wykonała ona wraz ze Steviem Wonderem dwa utwory z repertuaru Prince’a: „Nothing Compares 2 U” i „Purple Rain”.

Galę poprowadzi Kelly Clarkson. Poza Madonną i Malumą, na scenie zobaczymy Jonas Brothers, BTS z Halsey, Lauren Daigle, Khalida, Panic! At The Disco, Sama Smitha z Normani oraz tegoroczną laureatkę „Icon Award”, czyli Mariah Carey. Listę nominowanych znajdziecie TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here