W końcu! Fani królowej popu mogą odetchnąć z ulgą. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Madonna udostępniła oficjalny zwiastun zapisu wideo jej ostatniej trasy „Madame X Tour”.

Chociaż trasa „Madame X Tour” zakończyła się na początku 2020 roku, profesjonalne nagranie będzie dostępne dopiero w październiku. Madonna oficjalnie obwieściła, że zapis koncertu odbywającego się w ramach tournee promującego jej krążek „Madame X” będzie dostępne od piątku, 8 października. Wiadomo już też, że materiał nie będzie miał swojej premiery na Netflixie, jak wcześniej przypuszczano, a na Paramount+. Fani z Europy będą mogli natomiast zobaczyć dokument w stacji MTV.

Stacja MTV podaje, że dokument „Madame X Tour” będzie zawierał też zakulisowe materiały zrealizowane w 2019 i w 2020 roku, jak również intymne spojrzenie na zmagania, jakie piosenkarka stoczyła z kontuzjami biodra i kolana, które zmusiły ją do odwołania kilku koncertów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Portugalii, ostatecznie doprowadzając do końca całej trasy na trzy dni przed jej oficjalnym zakończeniem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here