Madonna Madame X
Madonna Madame X

Królowa popu znowu na szczycie. Madonna oficjalnie zadebiutowała na 1. miejscu prestiżowej listy Billboard 200. Gwiazda sprzedała najwięcej albumów w danym tygodniu.

To dziewiąta płyta w karierze artystki, która dotarła wprost na szczyt jednego z najważniejszych notowań Billboardu. Jak podaje serwis Billboard, Madonna w ciągu pierwszego tygodnia sprzedała łącznie 95 tysięcy egzemplarzy „Madame X” w Stanach Zjednoczonych. Dzięki debiutowi na 1. miejscu, królowa popu dołączyła do grona takich artystów jak Eminem, The Rolling Stones i Garth Brooks, którzy również mają w swoim dorobku dziewięć numerów jeden na Billboard 200. Madonna zajmuje również drugie miejsce w rankingu artystek z największą ilością płyt, które znalazły się na szczycie zestawienia. Rekordzistką jest Barbra Streisand, która umieściła aż 11 krążków na samym topie.

Najnowszy album Madonny „Madame X” miał swoją premierę 14 czerwca 2019 roku. Do tej pory, promowały go następujące single: „Medellin” z Malumą, „I Rise”, „Crave” ze Swae Lee, „Future” z Quavo oraz „Dark Ballet”. Wiadomo, że kolejną piosenką, do której gwiazda nakręciła teledysk jest „God Control”. Premiera klipu już niebawem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here