Po latach wyczekiwań Madison Beer nareszcie wypuściła swój pierwszy album studyjny. Wydawnictwo młodej gwiazdy nosi tytuł „Life Support”. 

Debiutancki longplay Madison promowały piosenki „Good In Goodbye”, „Selfish”, „Baby” oraz „Boyshit„. Każdy z singli cieszył się dość sporą popularnością – ich liczba odtworzeń sięga 500 milionów.

Fani 21-latki czekali latami na jej pierwszy pełny album. Gwiazda wdała się w konflikt ze swoją wytwórnią, który znacznie opóźnił premierę jej muzyki. „W młodości byłam uciszana niemal w każdym miejscu, w którym się pojawiłam. Wszyscy wmawiali mi, że nie mam pojęcia o czym mówię. Nie czułam się z tym dobrze.” – przyznała w rozmowie z brytyjskim magazynem „NME”. „Teraz mam głos, który według mnie powinien zostać usłyszany Ale przez wiele lat rządzili mną starsi panowie, którzy nie wiedzieli co robią i kierowali mną w złych kierunkach.” – dodała.

Wokalistka i gwiazda social mediów, po opuszczeniu wytwórni z sukcesem kontynuowała swoją muzyczną ścieżkę jako niezależna artystka. Jej pierwsza EP-ka „As She Pleases”, wydana w 2018 roku, zdołała zgromadzić ponad 700 milionów odtworzeń. Madison zagościła z nią w top 5 na iTunes w 18 krajach oraz zyskała uznanie magazynów takich jak „Time”, „Complex”, „NME”, The Guardian” oraz „Billboard”.

Przy pierwszym albumie studyjnym miała już pełną kontrolę nad całym preserem powstawania płyty. Madison obrała role autorki, producentki oraz reżyserki teledysków. „Life Support” to wyraz osobistej i artystycznej pewności siebie. Cały album przesłuchać można poniżej.

TRACKLISTA:
1.The Beginning
2. Good In Goodbye
3. Default
4. Follow The White Rabbit
5. Effortlessly
6. Stay Numb And Carry On
7. Blue
8. Interlude
9. Homesick
10. Selfish
11. Sour Times
12. Boyshit
13. Baby
14. Stained Glass
15. Emotional Bruises
16. Everything Happens For A Reason
17. Channel Surfing / The End

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Madison Beer (@madisonbeer)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Madison Beer (@madisonbeer)

Madison Beer opublikowała teledysk do singla „BOYSHIT” promującego jej nadchodzący krążek „Life Support”

Madison Beer w wideoklipie do singla „Baby”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here