Królowa popu Madonna już niebawem wyruszy w kolejną trasę koncertową. W artykule przypominamy wam najważniejsze informacje dotyczące koncertów zaplanowanych w Europie.

„Madame X Tour” to kolejna trasa koncertowa Madonny. Tournee promować będzie 14. krążek królowej popu „Madame X”. Tym razem, w przeciwieństwie do poprzednich tras, Madonna postawiła na kameralne show. Zamiast w wielkich stadionach i arenach, wokalistka zagra w… teatrach. Choć na mapie „Madame X Tour” dominują amerykańskie miasta, gwiazda nie zapomniała o europejskich fanach. Oficjalnie ogłoszono już daty koncertów w Londynie, Paryżu, a niebawem powinniśmy poznać szczegóły dotyczące Lizbony.

Londyn

W związku z dużym zainteresowaniem, dziś dodano 6 nowych koncertów w Londynie. Aby kupić bilety, należy zarejestrować się na stronie ticketmaster.co.uk/Madonna. Sprzedaż rusza w piątek, 24 maja. Ci, którzy nie zdążyli się zarejestrować poprzez stronę dystrybutora, prawdopodobnie będą mieli szansę kupić bilet w II turze.

Kiedy? 26, 27, 29, 30 stycznia oraz 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9 i 11 lutego
Gdzie? The London Palladium
Za ile? £61.50 – £481.50

Paryż

Na ten moment, w Paryżu zaplanowanych jest pięć koncertów. Sprzedaż rusza za tydzień, 27 maja. Podobnie jak w Londynie, trzeba się zarejestrować za pomocą formularza dostępnego TUTAJ.

Kiedy? 18, 19, 20, 22 i 23 lutego 2020
Gdzie? Paris Grand Rex
Za ile? 84.00€ – 386.50€

Ogłaszając „Madame X Tour”, Madonna opublikowała na swoim kanale specjalne wideo. Zdradziła w nim, dlaczego postawiła na dużo bardziej kameralną trasę w porównaniu do jej poprzedników. Gwiazda uznała, że chce zadbać o intymne spotkania ze swoimi fanami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here