Mabel to szwedzko – brytyjska wokalistka, która zaistniała w branży muzycznej w 2017 roku podbijając listy przebojów hitem „Finders Keepers”. Dwa lata później wydała swój debiutancki album „High Expectations”.  A jej utwory:  „Don’t Call Me Up”, „Mad Love” czy „God Is a Dancer” pobiły listy przebojów.

Dzisiaj piosenkarka udzieliła wywiadu dla telewizji polskiej. Mogliśmy dowiedzieć się: z kim artystka lubi pracować  czy jak wyglądają jej relacje rodzinne.

Artystka wywodzi się z muzykalnej rodziny -jej mama jest piosenkarką, a ojciec producentem grupy Massive Attack. Mabel  powiedziała w rozmowie dla DDTVN, że rodzice nigdy nie odradzali jej kariery muzycznej – ,,Mówili, żebym była szczęśliwa, a jeśli to muzyka daje mi szczęście, to mnie wspierali”.  Piosenkarka dodała również, że w jej rodzinie oddzielane jest życie muzyczne od prywatnego, dlatego też rodzice nie dawali jej  wielu muzycznych rad.

Wspomniała także, że jej brat  miał duży udział w tworzeniu jej debiutanckiej płyty i razem z nim szykuje nowy  materiał – ,,On wszystko wie, więc jak chcemy napisać o czymś piosenkę to po prostu to robimy. Teraz w czasie kwarantanny pracujemy zdalnie…”.

Piosenkarka powiedziała również o swoich muzycznych inspiracjach, dzięki którym powstała jej płyta. A są nimi… sercowe rozterki. Wspomniała także, że dzięki temu albumowi zakończyła pewien etap w swoim życiu. Oprócz tego zdradziła swój ideał mężczyzny- ,,Musi być pewny siebie jak ja i tak samo zajęty”. Nie ma co się dziwić jej odpowiedzi, ponieważ piosenka ,,Boyfriend” doskonale ukazuje jej silny charakter i wyjątkową osobowość.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here