Dobiegający już końca 2020 rok przysporzył nam wszystkim wiele emocji, obfitował w mnóstwo ważnych wydarzeń, a także przyniósł sporo muzycznych nowości, których słuchać będziemy jeszcze przez przynajmniej kilka następnych lat. Wybierzmy wspólnie te z nich, które wyróżniły się w tym roku najbardziej. 

Już po raz czwarty redakcja LUVPOP.pl organizuje swoje muzyczne podsumowanie roku, w ramach którego wybierani są najlepsi artyści i ich albumy, utwory oraz teledyski. LUVPOP Awards są wyjątkowe pod wieloma względami – m.in. dlatego, że to właśnie Wy, nasi czytelnicy wybieracie kto będzie nominowany, a następnie w internetowym głosowaniu wskazujecie jednego zwycięzcę w każdej z 10 kategorii.

Na początku grudnia poprosiliśmy Was o wskazanie swoich faworytów, którzy Waszym zdaniem zasłużyli na nominację do LUVPOP Awards 2020, dziś oficjalnie prezentujemy wszystkich nominowanych oraz… rozpoczynamy oficjalne głosowanie!

Poniżej znajdziecie 10 kategorii. W każdej z nich znalazło się sześć nominacji, z których pięć zostało wybranych przez naszych czytelników na podstawie eliminacji, a jedna to tzw. dzika karta, czyli wybrana przez redakcję LUVPOP.pl pozycja, która na etapie eliminacji uplasowała się poza pierwszą piątką.

W tym roku wśród nominowanych bez wątpienia królują panie. Wokalistki takie jak Dua Lipa, Miley Cyrus czy Lady Gaga zdominowały znaczą część kategorii. Szanse na wyróżnienie mają również m.in. Harry Styles, Little Mix, Ariana Grande Shawn Mendes oraz polscy wykonawcy tacy jak np. Sanah, Mery Spolsky czy Taco Hemingway.

Poniżej znajdziecie nominacje do LUVPOP Awards 2020. Głosować w danej kategorii można tylko raz – głosowanie kończy się 21 grudnia 2020 roku o godzinie 23:59. Przyjemnego głosowania!

*AKTUALIZACJA*
Głosowanie zostało przedłużone do 22 grudnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here