Rok 2017 powoli zmierza do końca, a w głowach wielu z Was pojawiają się muzyczne podsumowania ostatnich 12-stu miesięcy. Czas wybrać Waszych faworytów: przed Wami pierwszy etap wyróżnień Luvpop, czas na eliminacje!

Przed Wami eliminacje do wyróżnień Luvpop Awards 2017, którymi wyróżnimy Waszych ulubionych artystów, piosenki, albumy i teledyski. Poniżej znajdziecie linki do głosowań w dziesięciu kategoriach, które zostały przygotowane dla tegorocznych Luvpop Awards. Waszym zadaniem jest zaznaczenie swoich faworytów w każdej poszczególnej kategorii – w każdej kategorii przysługuje Wam maksymalnie pięć głosów. Każda osoba może zagłosować w danej kategorii wyłącznie jeden raz.

Pięć pozycji z każdej kategorii, które zdobędą największą ilość Waszych głosów uzyska oficjalną nominację do Luvpop Awards 2017. Istotne jest to, że w kategoriach dotyczących piosenek i teledysków każdy artysta może być nominowanym wyłącznie z jednym singlem pochodzącym ze swojej płyty – jeśli zatem w pierwszej piątce Waszych głosów znajdzie się np. zarówno ‚Chained to the Rhythm’ Katy Perry (dla przykładu: 20.2%) i ‚Swish Swish’ (dla przykładu: 17.2%), to nominowane zostanie wyłącznie ‚Chained to the Rhythm’, a na miejsce ‚Swish Swish’ wskoczy kolejna pozycja z największą ilością głosów.Dodatkowo, szóstym nominowanym w każdej kategorii będzie tzw. DZIKA KARTA, czyli pozycja, która nie znalazła się w Waszej piątce, lecz została wybrana przez Luvpop. O tym, kto został nominowany w ramach tzw. ‚dzikiej karty‚ dowiecie się dopiero po zakończeniu całości głosowania.

Głosowanie w eliminacjach trwa od dzisiaj do 17 grudnia 2016 roku włącznie.

ALBUM ROKU 2017: KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

PIOSENKA ROKU 2017: KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

ARTYSTA ROKU 2017: KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

ARTYSTKA ROKU 2017: KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

GRUPA ROKU 2017: KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

TELEDYSK ROKU 2017: KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

WSPÓŁPRACA ROKU 2017: KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

POLSKI WYKONAWCA ROKU 2017: KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

POLSKA PIOSENKA ROKU 2017: KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

POLSKI ALBUM ROKU 2017: KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

Przyjemnego głosowania!


1 KOMENTARZ

  1. mam pytanie: głosowanie eliminacyjne miało się zakończyć 17 grudnia (dlaczego piszecie, ze 2016r?, czyżby brak edycji tekstu z ubiegłego roku?) więc dlaczego dzisiaj można dalej głosować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here