Choć niedługo miną cztery lata, odkąd zespół One Direction oficjalnie zawiesił karierę, to o tworzących go wokalistach wciąż jest głośno. Kilka dni temu, swoją premierę miał odcinek serialu „Euphoria”, w którym pokazano sceny seksu Harry’ego Stylesa z Louisem Tomlinsonem. Ten drugi nie krył swojego oburzenia.

Przez wiele lat, fani One Direction spiskowali, że Harry Styles i Louis Tomlinson mają się ku sobie. Obaj artyści często byli bohaterami gejowskich opowieści z serii fan-fiction, a nawet zostali ochrzczeni pseudonimem „Larry”, powstałym ze zbicia ich imion. Teorie stały się też podstawą wątku w kontrowersyjnym serialu „Euphoria”, emitowanym przez stację HBO. Jedną z bohaterek epizodu była Kat – autorka erotycznego fan-fiction o Harrym i Louisie, które podbiło sieć i uczyniło z niej gwiazdę. W serialu pokazano animowane sceny seksu z członkami zespołu One Direction w roli głównej.

Fani na całym świecie byli oburzeni zachowaniem producentów. Zarzucili im, że takie posunięcie to brak szacunku wobec wokalistów, a także marna próba autopromocji. Na temat serialu wypowiedział się sam Louis Tomlinson. Na swoim Twitterze, piosenkarz przyznał, że nikt z produkcji nie skontaktował się z nim przed emisją odcinka, a on sam nie wyraził żadnej zgody na pojawienie się w nim takich scen.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here