Były członek słynnej grupy One Direction już tego lata wyruszy w swoją pierwszą międzynarodwą solową trasę koncertową, która promować będzie jego krążek „Walls”. Na mapie koncertów nie zabrakło stolicy Polski. 

Louis Tomlinson wystąpi 24 sierpnia 2021 roku na letniej scenie stołecznej Progresji. Będzie to jego pierwszy i jedyny koncert w naszym kraju. Bilety elektroniczne i kolekcjonerskie dostępne będą do kupienia od 18 grudnia. Jako support wystąpi zespół Only The Poets. Organizatorem koncertu jest agencja Follow The Step.

Sierpniowy koncert jest częścią promocji pierwszego solowego album Tomlinsona. Płyta zatytułowana „Walls” to połączenie rocka i popu, gdzie gitara akustyczna miesza się z bardziej tanecznymi wstawkami. „Styl wokalisty odbiega od znanych z One Direction hitów. Brytyjski piosenkarz przyznaje, że jego pierwszy krążek to przede wszystkim bardzo osobiste wydawnictwo. W czasie pracy nad materiałem najpierw odeszła jego mama, potem siostra Félicité. Artysta przelał swoje uczucia na muzykę, czego efektów będziemy mogli doświadczyć już w sierpniu na koncercie w Progresji.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Follow The Step (@followthestep)

Debiutancki solowy album Louisa Tomlinsona już jest. Streamuj „Walls” [streaming-party]

Louis Tomlinson prezentuje nowy teledysk. Zobacz wideoklip do singla „Walls”

LUVPOP Awards 2020: oddaj głos na Twoich tegorocznych ulubieńców! [NOMINACJE]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here