Sympatycy tej wokalistki muszą odznaczać się ogromną dozą cierpliwości – Lorde wydaje nową muzykę dosyć rzadko, jednak z pewnością jest na co czekać. Artystka zachęca swoich nowozelandzkich fanów do głosowania, a w zamian oferuje nową muzykę w przyszłym roku.

Lorde swój ostatni album wydała w 2017 roku. Melodrama zdobyła łaskę krytyków i była jednym z najlepiej ocenianych wydawnictw tamtego roku. Artystka zgarnęła nominację do najważniejszej nagrody wieczoru podczas rozdania nagród Grammy w kategorii „Album Roku”. Krążek powstał we współpracy z Jackiem Antonoffem, odpowiedzialnym między innimi za Reputation Taylor Swift, czy za wydane w zeszłym roku wydawnictwo „Norman Fucking Rockwell” Lany Del Rey – także nominowane do nagrody za „Album Roku” podczas tegorocznej ceremonii Grammy.

Wokalistka zazwyczaj nie jest aktywna na swoich mediach społecznościowych. Tym razem wykorzystała swoją platformę w celu zachęcenia swoich pełnoletnich fanów to głosowania.

„Zróbcie to dla naszego pięknego państwa i dla mnie. A ja w przyszłym roku dam Wam coś w zamian” – dodała do swojego instagramowego story Lorde, po serii zdjęć z opisami podkreślającymi istotę głosowania oraz w jaki sposób obywatele Nowej Zelandii mogą to uczynić.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać – Lorde zaczęła trendować na Twitterze zaraz po krótkiej wzmiance na temat możliwości pojawienia się nowej muzyki w przyszłym roku. Żadne szczegóły dotyczące nadchodzącej płyty nie są jeszcze znane – jeśli takowe się pojawią będziemy informować na bieżąco.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here