Mamy doskonałe wieści dla wszystkich fanów Lorde. Artystka przekazała za pośrednictwem maila kilka szczegółów dotyczących jej nadchodzącego wydawnictwa. Zgodnie z jej słowami – jest na co czekać!

Nowy album Lorde to zdecydowanie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych. Po doskonale przyjętym krążku „Melodrama” z 2017 roku, wokalistka zrobiła sobie przerwę od show-biznesu i skupiła się na nagrywaniu trzeciego krążka. Niestety, śmierć jej ukochanego psa sprawiła, że artystka na jakiś czas postanowiła odsunąć kontynuowanie pracy w studiu nagraniowym.

Dopiero w maju 2020 roku, gwiazda za pośrednictwem maila skierowanego do członków swojego fanklubu opowiedziała o procesie twórczym, w który jest zaangażowana. Lorde przyznała, że mimo pandemii koronawirusa, dalej pracuje nad nowym logplayem z Jackiem Antonoffem.

„W grudniu zaczęłam wracać do studia, tylko po to, żeby coś zrobić i ku mojemu zaskoczeniu, wyszły z tego dobre rzeczy. Szczęśliwe, radosne rzeczy. Czułam, jak moje struny głosowe wzmacniają się. Jack rozpoczął pracę w studio w Auckland, a ja pojechałem do LA. Popłynęło. Rzecz zaczęła nabierać kształtu. A potem oczywiście świat się zatrzymał. Nadal jednak pracujemy – dziś rano Jack i ja przez ponad godzinę omawialiśmy wszystko na FaceTime. Ale to potrwa nieco dłużej.
(…)
Wiedziałam, że potrzebuję przerwy od tras koncertowych. Odkrywałam kombinację brutalnego przerażenia na scenie i braku posiadania stałego domu. Nie czułam żadnego powiązania z tym, co zjadłam lub gdzie mieszkałam. Przez długi czas nie byłam pewna, czy jeszcze będę koncertować. I wciąż nie wiem, jak będzie wyglądać tournée dla mnie, niezwykle delikatnej istoty. Ale teraz wiem, jak bardzo jestem podekscytowana powrotem. Chcę znów grać na festiwalach – słyszeć moje intro, obserwować, jak zespół wchodzi na scenę. Chcę dewastować. Chcę zobaczyć was przed moim hotelem. Chcę was wszystkich przytulić i trzymać za ręce. Chcę przeprowadzać wywiady, w kółko rozmawiać o płycie, dopóki nie powiem o niej wszystkiego. Chcę robić sesje zdjęciowe, nagrywać teledyski. (…) Praca jest cholernie dobra, przyjacielu. Nie mogę się doczekać, aż ją usłyszysz” – napisała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here