Najwyższy czas ogłosić Wasze nominacje do Luvpop Music Awards 2018. Na początku grudnia poprosiliśmy Was o wskazanie Waszych faworytów, dziś możemy już oficjalnie ogłosić tegoroczne nominacje oraz… rozpocząć głosowanie!

Poniżej znajdziecie 10 kategorii, w których przez ostatnie tygodnie mogliście wybierać nominowanych wskazując swoich faworytów. W każdej z dziesięciu kategorii pięć pozycji z największą ilością Waszych głosów automatycznie otrzymało nominację do danej kategorii. Dodatkowo w każdej z nich znajduje się tzw. dzika karta, czyli jedna nominacja wybrana przez nas pozycji, które uplasowały się poza pierwszą piątką. Kto otrzymał dziką kartę, a znalazł się w czołówce Waszych upodobań? O tym dowiecie się po zakończeniu głosowania.

Kto triumfuje w nominacjach w tym roku? Bez wątpienia Ariana Grande. Wokalistka jest w tym roku nominowana aż 7-krotnie (w tym podwójnie w kategoriach „Piosenka Roku” i „Teledysk Roku” za singiel ze „Sweetener” oraz zwiastun swojego kolejnego projektu – „Thank U, Next”). Po 5 nominacji otrzymała Lady Gaga (za „A Star is Born” i „Shallow”) oraz Shawn Mendes, który w tym roku wypuścił swój album „Shawn Mendes”. W czterech kategoriach powalczą za to dziewczyny z Little Mix. Szanse na wyróżnienie mają również m.in. Nicki Minaj, Troye Sivan, Calvin Harris, Cardi B, The Carters oraz Christina Aguilera & Demi Lovato.

Wśród polskich kategorii najwięcej nominacji zgarnął Dawid Podsiadło (album roku, artysta roku, piosenka roku – za „Małomiasteczkowy” i „Początek”). Tuż za Dawidem uplasował się Michał Szpak (3 nominacje); po dwie nominacje otrzymali zaś Doda, Dawid Kwiatkowski i Taco Hemingway.

Poniżej znajdziecie nominacje do tegorocznych Luvpop Music Awards 2018 wraz z możliwością zagłosowania na jedną pozycję w każdej kategorii. Głosować w danej kategorii można tylko raz – głosowanie kończy się 13 stycznia 2018 roku.

ŚWIAT: ARTYSTA ROKU
N O M I N O W A N I 

ŚWIAT: ARTYSTKA ROKU
N O M I N O W A N I 

ŚWIAT: GRUPA ROKU
N O M I N O W A N I 

ŚWIAT: PIOSENKA ROKU
N O M I N O W A N I 

ŚWIAT: WSPÓŁPRACA ROKU
N O M I N O W A N I 

ŚWIAT: TELEDYSK ROKU
N O M I N O W A N I 

ŚWIAT: ALBUM ROKU
N O M I N O W A N I 

POLSKA: ALBUM ROKU
N O M I N O W A N I 

POLSKA: PIOSENKA ROKU
N O M I N O W A N I 

POLSKA: ARTYSTA ROKU
N O M I N O W A N I 

15 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here