Najwyższy czas ogłosić Wasze nominacje do Luvpop Music Awards 2017. Na początku grudnia poprosiliśmy Was o wskazanie Waszych faworytów, dziś oficjalnie prezentujemy Wam wszystkich nominowanych oraz… rozpoczynamy głosowanie!

Poniżej znajdziecie 10 kategorii, w których przez ostatnie tygodnie mogliście wybierać nominowanych wskazując swoich faworytów. W każdej z dziesięciu kategorii pięć pozycji z największą ilością Waszych głosów automatycznie otrzymało nominację do danej kategorii. Dodatkowo w każdej z nich znajduje się tzw. dzika karta, czyli jedna nominacja wybrana przez nas pozycji, które uplasowały się poza pierwszą piątką. Kto otrzymał dziką kartę, a znalazł się w czołówce Waszych upodobań? O tym dowiecie się po zakończeniu głosowania.

Dodatkowo do puli kategorii dorzuciliśmy dwie nowe, w których nominacje zostały ułożone przez naszą załogę – są to ‚Debiut Roku’ oraz ‚Powrót Roku’.

Poniżej znajdziecie nominacje do tegorocznych Luvpop Music Awards 2017 wraz z możliwością zagłosowania na jedną pozycję w każdej kategorii. Głosować w danej kategorii można tylko raz – głosowanie kończy się 31 grudnia 2017 roku.


ARTYSTA ROKU
N O M I N O W A N I 


 


ARTYSTKA ROKU
N O M I N O W A N I


 


GRUPA ROKU
N O M I N O W A N I


 


POLSKI WYKONAWCA ROKU
N O M I N O W A N I


 


PIOSENKA ROKU
N O M I N O W A N I

 


POLSKA PIOSENKA ROKU
N O M I N O W A N I


 


ALBUM ROKU
N O M I N O W A N I


 


POLSKI ALBUM ROKU
N O M I N O W A N IWSPÓŁPRACA ROKU
N O M I N O W A N I


 


TELEDYSK ROKU
N O M I N O W A N I 

 


DEBIUT ROKU
N O M I N O W A N IPOWRÓT ROKU
N O M I N O W A N I4 KOMENTARZE

    • Głosowanie jest już ZAKOŃCZONE, żaden głos oddany po upływie 31.12 nie jest liczony. Wyniki w ciągu najbliższych dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here