Dziewczyny z Little Mix szykują jesienną niespodziankę dla swoich fanów. Jak donosi brytyjska prasa już wkrótce ukaże się specjalna wersja ostatniego albumu zwyciężczyń programu The X Factor ‚Glory Days’.

Wedle informacji opublikowanych przez Music Week Magazine dziewczyny z Little Mix już w przyszłym miesiącu wypuszczą specjalną wersję swojej ostatniej płyty. ‚Glory Days: The Platinium Edition’ ma ukazać się 24 listopada: krążek zawierać będzie utwory, które znalazły się na pierwotnej wersji ‚Glory Days’, zostanie on jednak wzbogacony o kilka nowości. Na nowej edycji czwartego wydawnictwa Little Mix znajdą się trzy nowe piosenki, a także remiksy wydanych dotychczas singli – ‚Touch’, ‚No More Sad Songs’, ‚Power’ i ‚Reaggaeton Lento (Remix)’.  Dodatkowo fani dziewczyn mają otrzymać płytę DVD z materiałami backstage wykonanymi podczas ich ostatniej trasy koncertowej.

‚Glory Days’ to czwarty studyjny krążek grupy Little Mix. Płyta ukazała się 18 listopada 2016 roku i okazała się być wielkim sukcesem komercyjnym w rodzinnym kraju dziewczyn. Album na brytyjskim rynku rozszedł się dotychczas w ilości przekraczającej 675 tys. egzemplarzy, a także dotarł do szczytu tamtejszego zestawienia najpopularniejszych krążków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here