Dziewczyny z Little Mix z pewnością odczuwają teraz ogromną presję. Wokalistki już wkrótce wydadzą pierwszy utwór po odejściu z zespołu Jesy. Dużo jednak wskazuje na to, że ich nadchodzący singiel wcale nie będzie taką całkowicie nową piosenką…

Po ostatecznym opuszczeniu Little Mix przez Jesy Nelson w grudniu zeszłego roku dalsze losy grupy były niepewne. Pozostałe wokalistki Leigh-Anne, Perrie i Jade zapewniły jednak, że zespół będzie kontynuował swoją działalność i nagrywał nową muzykę we trójkę, czego pierwsze efekty będzie można poznać już naprawdę niedługo.

Podczas ostatniego live’a na TikToku, Jade Thrilwall wydawała się potwierdzać krążące wśród ich fanów plotki na temat ponownego wydania piosenki „Confetti” jako nowego, czwartego już singla z obecnej ery. Piosenkarka powiedziała, że ich nowy singel będzie czymś co ich słuchacze już znają, ale w innym wydaniu. W nowej wersji partie śpiewane przez Jesy najprawdopodobniej zostaną zastąpione.

Girlsband nakręcił już teledysk do wspomnianego singla. „Nasz następny klip będzie czymś dużym, to coś czego jeszcze nigdy nie robiłyśmy” – wyjawiła Jade. Wokalistka zdradziła także, że Little Mix w planach mają wydanie kilku nowych współprac i to jeszcze w tym roku.

Piosenka „Confetti” pochodzi z ostatniego albumu Little Mix. Krążek, również zatytułowany „Confetti”, jest ostatnim wydawnictwem grupy nagranym w czwórkę. Według niepotwierdzonych doniesień grupa planuje wypuścić wersję deluxe płyty, na której znalazłyby się piosenki bez Jesy.

Jade z Little Mix gościnnie w baśniowym klipie KAMILLE do piosenki „Mirror Mirror”

Little Mix przygotowują się do premiery pierwszej piosenki bez Jesy Nelson

Jesy Nelson oficjalnie odcina wszystkie swoje powiązania z Little Mix. Artystka pracuje nad solowym projektem

Little Mix prezentują nowy album „Confetti” [streaming-party]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here