Little Mix podgrzewają atmosferę przed premierą ich piątego albumu. Na oficjalnym Instagramie zespołu właśnie pojawił się zwiastun teledysku do utworu „Strip”. Klip swoją premierę będzie mieć już w ten piątek.

Od trzech tygodni na Instagramie popularnego girlsbandu pojawiają się nagrania, w których występują przeróżne i przewspaniałe kobiety oraz ich inspirujące historie. Wszystkie te panie są bohaterkami nowego teledysku Little Mix.

„Uwielbiałyśmy dzielić się z wami tymi niesamowitymi, inspirującymi kobietami i ich historiami. I mamy małą niespodziankę. Kilka miesięcy temu zaprosiliśmy wszystkie te kobiety, aby stały się częścią naszego nowego teledysku do „Strip”.Strip” to naprawdę wyjątkowa piosenka z płyty „LM5”. Chodzi w niej o to, aby stać dumnie i napisałyśmy ją właśnie po to by zachęcać ludzi do bycia tymi kim naprawdę są. Miałyśmy szczęście, że był z nami niesamowity Rankin Archive, który ożywił naszą wizję we współpracy z YouTube Music! Razem wyreżyserowaliśmy to wideo i jesteśmy z niego niezwykle dumni. „Strip” będzie całe wasze już w ten piątek.”

Zobacz oficjalny zwiastun teledysku do utworu „Strip”.

 

Przypominamy, że „LM5” na półki sklepowe trafi już 16.11. Krążek promowany jest między innymi przez takie utwory jak „Woman Like Me” z Nicki Minaj oraz wypuszczone zaledwie wczoraj „The Cure”.

Niespodzianka od Little Mix. Utwór „The Cure” właśnie zadebiutował w sieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here