Według najnowszych informacji nowy krążek Little Mix zadebiutuje na przełomie najbliższych miesięcy. Szósty album grupy będzie pierwszym wydawnictwem od czasu głośnego opuszczenia przez zespół wytwórni Syco należącej do Simona Cowella. 

Na początku tego miesiąca Little Mix odwiedziły São Paulo. Dziewczyny oprócz występu na GRLS Festival udzieliły także wywiadów, w których wypowiedziały się na temat ich planów na przyszłość. W rozmowie z portalem POPline zdradziły kiedy będzie się można spodziewać premiery ich muzycznych nowości.

Leigh-Anne wyjawiła szczegóły co do etapu prac nad LM6. „Jestem naprawdę podekscytowana. Właściwie to zrobiłyśmy już sporą część albumu”. Jej koleżanka z zespołu Jade przytaknęła mówiąc: „Tak, jest prawie skończony”. „To ekscytujące. Mogłabym powiedzieć, że jest to prawdopodobnie jeden z naszych ulubionych albumów. To niesamowite”.

Wokalistki zostały również zapytane o planowaną datę premiery wspomnianych nowości. Obie panie przyznały, że należy się ich spodziewać jeszcze przed tegorocznym okresem letnim. „To nadchodzi” – dodała jeszcze na koniec Leigh.

Cały wywiad Little Mix poniżej.

Little Mix opublikowały klip do „Wasabi”. Zobacz teledysk kończący erę „LM5”

Pussycat Dolls wypowiedziały się na temat Little Mix. Kultowa grupa pochwaliła brytyjski girlsband

Jade Thirlwall wypowiedziała się na temat solowej kariery. Sprawdź nowy wywiad z członkinią Little Mix

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here