Popularny brytyjski girlsband obchodzi w tym roku swoje 10-lecie. Z tej okazji światło dzienne ujrzał dzisiaj wyjątkowa rocznicowa płyta „Between Us”. 

Little Mix powstało dokładnie 19 sierpnia 2011 roku podczas castingów do 8. edycji programu The X Factor. Perrie Edwards, Jade Thirlwall, Leigh-Anne Pinnock oraz Jesy Nelson stały się pierwszą w historii grupą, która wygrała brytyjskie talent show, co było tylko początkiem długiej listy sukcesów i osiągnięć, które nastąpiły później.

Z okazji tak ważnego jubileuszu, Panie podzieliły się dzisiaj albumem „Between Us”. Krążek oprócz kolekcji największych przebojów grupy, zawiera również pięć całkowicie nowych utworów, w tym promujące wydawnictwo tytułowe „Between Us” oraz single „Love (Sweet Love)” i „No„. Pełna tracklista poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Little Mix (@littlemix)

„Jesteśmy bardzo podekscytowane tym albumem. Zawiera on wszystkie nasze hity, a także kilka zupełnie nowych piosenek, których nie możemy się doczekać, aż usłyszycie. Nie możemy wam wystarczająco podziękować za wsparcie przez ostatnie dziesięć lat… ten album jest dla każdego z Was, który słuchał naszej muzyki, kupował albumy lub wyśpiewywał swoje serce na naszych koncertach. Nie mogłybyśmy wydać tego albumu gdyby nie wy”. 

Oprócz standardowego „Between Us” do sprzedaży trafiła również rozszerzona wersja deluxe, a także wydania na winylach i kasetach oraz wydania kolekcjonerskie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Little Mix (@littlemix)

Nowy klip od Little Mix. Kawałek „No” pochodzi z wydanego dzisiaj albumu „Between Us”

Little Mix wydały tytułowy utwór z ich najnowszego albumu „Between Us”

Little Mix zachwycają w teledysku do „Love (Sweet Love)”. Piosenka pochodzi z nadchodzącego albumu „Between Us”

Nicki Minaj staje po stronie Jesy Nelson i ostro atakuje Little Mix

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here