Co dalej z Little Mix? Po odejściu Jesy Nelson w grudniu zeszłego roku dalsze losy grupy były niepewne. Pozostałe wokalisty zapewniły jednak, że zespół będzie kontynuował swoją działalność i nagrywał nową muzykę we trójkę. 

Jak się okazuje, premiera nowych piosenek od Jade, Perrie i Leigh-Anne ma szansę nastąpić szybciej niż przypuszczano. Według najnowszych informacji, piosenkarki pracują obecnie nad pierwszym materialem, który wydadzą jako trio, a niektóre plotki podają nawet, że dziewczyny rozpoczęły już przygotowania zanim oficjalnie ogłoszono odejście Jesy.

Falę podekscytowania wywołała Perrie, która wygadała się na temat planów Little Mix. Gwiazda zdradziła, że w ciągu najbliższych kilku tygodni nagrany zostanie teledysk do nowego utworu, który nie ma jeszcze wybranej daty premiery, ale zapewniła, że pojawi się już niedługo.

Więcej szczegółów na ten moment nie jest znanych, ale nieoficjalnie mówi się, że wspomniany singiel to piosenka, która początkowo miała się znaleźć na najnowszym albumie Little Mix „Confetti”. Wokalistki miały ją nagrać ponownie, tym razem zastępując partie w oryginale wykonywane przez Jesy (oczywiście za jej zgodą). Różne źródła twierdzą także, że promowana przez ten utwór pierwsza płyta wydana w trójkę zadebiutuje już wiosną tego roku, czyli tylko około pół roku po premierze „Confetti”.

Jesy Nelson żegna się z Little Mix. Wokalistka oficjalnie opuściła zespół

Little Mix prezentują nowy album „Confetti” [streaming-party]

Liam Payne skomentował odejście Jesy Nelson z Little Mix. Porównał piosenkarkę do Zayna

Little Mix na scenie bez Jesy Nelson. Zobacz najnowszy występ z singlem „Sweet Melody”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here