Wielu fanów brytyjskiego girlsbandu czekało z wypiekami na twarzy na wczorajszą premierę ich najnowszego teledysku. Niestety wbrew wypuszczonym wcześniej zapowiedziom klip do „Think About Us” nie ujrzał jeszcze światła dziennego. 

O przeniesieniu premiery dziewczyny poinformowały fanów około północy czasu polskiego, za pomocą instagramowych stories. Póki co potwierdzone zostało tylko to, że wystąpiły pewne problemy techniczne, których szczegóły nie zostały zdradzone.

Nie wiadomo jeszcze kiedy ostatecznie klip zostanie udostępniony. Zespół zapewnił, że jest w kontakcie z osobami odpowiedzialnymi za teledysk i zrobią wszystko by jego premiera odbyła się jak najszybciej.

 

Przypominamy, że w „Think About Us” oprócz Little Mix występuje również Ty Dolla $ign. Ciekawostką jest także to, że w klipie będzie można podziwiać też Andre Graya  – angielskiego piłkarza, a prywatnie chłopaka Leigh-Anne.

Teledysk skupiać się ma na historii opartej na miłosnych przeżyciach i doświadczeniach członkiń Little Mix, a każda z nich będzie symbolizować jeden z etapów w związku.

Zdjęcia zza kulis powstawania teledysku do „Think About Us” możecie znaleźć poniżej.

 

Premiera nowego teledysku Little Mix już jutro. Sprawdź nowe zapowiedzi klipu do „Think About Us”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here