Na ten moment z pewnością czekało wielu z Was. Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma kolejny studyjny album w dyskografii brytyjskiego girlsbandu Little Mix. „LM5” to następca wydanej w 2016 płyty „Glory Days”. 

Nowa płyta zespołu ukaże się w trzech wersjach – standardowej z 14 piosenkami, Deluxe zawierającej 18 piosenek i zdjęcia, a także Super Deluxe, w której fani znajdą 18 piosenek oraz zdjęcia, filmiki i ręcznie napisane listy od dziewczyn w formie książki z twardą oprawą. Jak zapowiada wytwórnia piąta studyjna płyta zespołu, który jest najpopularniejszym girlsbandem od czasu Spice Girls, to dokonały, przebojowy album, który otwiera nowy rozdział w niesamowitej karierze Little Mix

Ciężko pracowałyśmy, jesteśmy dumne i możemy szczerze powiedzieć, że to nasz ulubiony album do tej pory”  zapowiadają album członkinie zespołu.

Przypomnijmy, że na pierwszy singiel promujący krążek wybrano kompozycję „Woman Like Me” z udziałem Nicki Minaj, która dotarła do 2 miejsca zestawienia UK Charts. Natomiast przed premiera poznaliśmy także kolejne utwory promocyjne: „Jean Of Arc”, „You Told So” oraz „The Cure”.

Pełną tracklistę oraz odsłuch krążka „LM5” znajdziecie poniżej.

Wersja standardowa

1. The National Manthem
2. Woman Like Me
3. Think About Us
4. Strip
5. Monster In Me
6. Joan Of Arc
7. Love a Girl Right
8. American Boy
9. Told You So
10. Wasabi
11. More Than Words feat. Kamille
12. Motivate
13. Notice
14. The Cure

Wersja deluxe  & super deluxe

15. Forget You Not
16. Woman’s World
17. The Cure (Stripped)
18. Only You (Cheat Codes x Little Mix)

LM5 (Deluxe)

LM5 (Deluxe), an album by Little Mix on Spotify

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here