Wszystko jest już jasne. Little Mix opublikowały pełną tracklistę swojego kolejnego studyjnego krążka „LM5”. Długo oczekiwany album brytyjskiego zespołu na półki sklepowe trafi już za niespełna dwa tygodnie.

Dziewczyny mają już zaplanowane wszystkie szczegóły swojej nowej ery. „LM5” do sprzedaży trafi już 16-tego listopada, a jego przedsprzedaż ruszyła w drugiej połowie października. Płyta ukaże się w trzech wersjach – standardowej z 14 piosenkami, Deluxe zawierającej 18 piosenek i zdjęcia, a także Super Deluxe, w której fani znajdą 18 piosenek oraz zdjęcia, filmiki i ręcznie napisane listy od dziewczyn w formie książki z twardą oprawą. Jak zapowiada wytwórnia piąta studyjna płyta zespołu, który jest najpopularniejszym girlsbandem od czasu Spice Girls, to dokonały, przebojowy album, który otwiera nowy rozdział w niesamowitej karierze Little Mix

„Uwielbiamy sposób w jaki przez lata nazwaliście każdą z naszych er. Dlatego też zdecydowałyśmy się nazwać nasz następny album … „LM5”. Ciężko pracowałyśmy, jesteśmy dumne i możemy szczerze powiedzieć, że to nasz ulubiony album do tej pory.”  zapowiadają album członkinie zespołu.

Przypomnijmy, że pierwszy singiel promujący krążek „Woman Like Me” z udziałem Nicki Minaj dotarł do 2 miejsca zestawienia UK Charts. Natomiast wczoraj swoją premierę miał kolejny utwór promocyjny zatytułowany „Jean Of Arc”. Utwór znajdziecie tutaj.

Oficjalną tracklistę oraz okładki płyty znajdziecie poniżej.

Wersja standardowa

1. The National Manthem
2. Woman Like Me
3. Think About Us
4. Strip
5. Monster In Me
6. Joan Of Arc
7. Love a Girl Right
8. American Boy
9. Told You So
10. Wasabi
11. More Than Words feat. Kamille
12. Motivate
13. Notice
14. The Cure

Wersja deluxe  & super deluxe

15. Forget You Not
16. Woman’s World
17. The Cure (Stripped)
18. Only You (Cheat Codes x Little Mix)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here