Wokalistki z Little Mix oficjalnie ogłosiły przerwę zespołu. Popularny brytyjski girlsband po 10 latach na scenie chwilowo kończy swoją działalność.

Na całe szczęście to jeszcze nie koniec Little Mix! W swoim oświadczeniu Jade, Perrie i Leigh-Anne zapewniają, że grupa się nie rozpada, a jedynie przechodzi na krótką przerwę spowodowaną solowymi projektami artystek oraz zmianami w ich życiu osobistym (przypominamy, że Leigh-Anne i Perrie właśnie zostały mamami).

Chcieliśmy was wszystkich poinformować, że po zaplanowanej na kwiecień i maj przyszłego roku trasie koncertowej „Confetti”, zrobimy sobie przerwę od Little Mix.
Minęło 10 niesamowitych lat, pełnych wspaniałych, nieustannych przygód i czujemy, że nadszedł czas, aby zrobić sobie przerwę, abyśmy mogły się naładować i popracować nad innymi projektami.
Nie możemy wam wystarczająco podziękować za waszą miłość i niekończące się wsparcie od samego początku. Tak bardzo was wszystkich kochamy.
Nie rozstajemy się – Little Mix zostaje. W planach na przyszłość mamy więcej muzyki, tras i występów. Stworzyliśmy z wami tak wiele niesamowitych wspomnień i nie możemy się doczekać, aby stworzyć jeszcze wiele więcej. Jesteśmy siostrami i zawsze będziemy mieć siebie i was, fanów, w naszym życiu. Little Mix jest na zawsze. Do zobaczenia na trasie! Jade, Leigh-Anne i Perrie” – czytamy w opublikowanym oświadczeniu.

LITTLE MIX WYDAŁY ALBUM Z OKAZJI 10-LECIA GRUPY [STREAMING-PARTY]

W ramach podziękowań za 10 wspólnych lat girlsband podzielił się dzisiaj również teledyskiem do tytułowej piosenki z ich najnowszego albumu „Between Us”. Sentymentalny klip przedstawia najlepsze momenty z historii Little Mix (TUTAJ).

LITTLE MIX DZIELĄ SIĘ SWOIMI WSPOMINENIAMI Z 10 LAT ZESPOŁU W TELEDYSKU DO PIOSENKI „BETWEEN US”

Fani nie będą mieli szans zatęsknić za swoimi idolkami. Już teraz w wybranych kinach można obejrzeć film „Boxing Day” z Leigh-Anne w jednej z głównych ról. Piosenkarka od kilku już lat tworzy dla siebie miejsce w świecie mody z własnymi kostiumami kąpielowymi, podobnie jak Perrie, które niedawno wypuściła swoją własną linię luksusowej odzieży Disora. Jade natomiast, według najnowszych doniesień, jest w trakcie pracy nad solową muzyką, a także rozważa rozpoczęcie kariery jako prezenterka programów telewizyjnych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Little Mix (@littlemix)

Little Mix dzielą się swoimi wspomineniami z 10 lat zespołu w teledysku do piosenki „Between Us”

Little Mix wydały album z okazji 10-lecia grupy [streaming-party]

Nowy klip od Little Mix. Kawałek „No” pochodzi z wydanego dzisiaj albumu „Between Us”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here