Dziewczyny z Little Mix zostały twarzami najnowszej edycji najlepiej sprzedającego się brytyjskiego magazynu poświęconego tematyce LGBT+. Grupa wzięła udział w sesji zdjęciowej oraz udzieliła wywiadu, który będzie dostępny już w grudniowym wydaniu miesięcznika.

„Chciałyśmy znaleźć się na okładce lub przynajmniej w jakiejś części „Attitude” od lat, to spełnienie marzeń” przyznała Jade. Wokalistki opowiedziały w rozmowie z magazynem co dla nich oznacza bycie ikoną gejów oraz o walce z homofobią i wspieraniu ich fanów, których znaczna część należy do społeczności LGBTQ+.

Już w przyszły piątek premierę będzie mieć wyczekiwany krążek „LM5”. Album promowany jest przez utwory „Woman Like Me” z gościnnym udziałem Nicki Minaj, „Joan of Arc” oraz udostępnione wczoraj „Told You So”, którego możecie posłuchać TUTAJ.

Jak donosi „TheSun” Little Mix zdecydowały rozstać się ze swoją dotychczasową wytwórnią Syco Music prowadzoną przez Simona Cowella na kilka dni przed premierą „LM5”. Według źródła girlsband zasili teraz szeregi RCA Records (Britney Spears, Shakira, Zayn, Christina Aguilera).

Sesję okładkową Little Mix dla „Attitude Magazine” znajdziecie poniżej. Autorką zdjęć jest Zoe McConnell.

Little Mix Promo on Twitter

A GIRL GROUP

 

Little Mix ogłosiły pełną tracklistę „LM5”! Sprawdź wszystkie szczegóły nowej ery girlsbandu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here