Bardzo przykra wiadomość dla wszystkich fanów brytyjskiego girlsbandu. Jedna z członkiń, Jesy Nelson postanowiła na pewien czas zrobić sobie przerwę w swojej karierze muzycznej. Powodem są problemy zdrowotne. 

O złym stanie wokalistki było wiadomo już od jakiegoś czasu. Jesy na początku tego miesiąca nie pojawiła się podczas finału organizowanego przez Little Mix talent show „Little Mix: The Search”, a następnie poinformowano także, że nie będzie ona towarzyszyć swoim koleżankom z zespołu podczas prowadzonej przez nie gali MTV EMA 2020.

Dzisiaj przedstawiciele Little Mix wydali oficjalne oświadczenie, z którego wynika, że Jesy Nelson nieprędko będzie można podziwiać w Little Mix: „Jesy ma dłuższy czas wolny od Little Mix z powodów medycznych. Obecnie nie będziemy publikować żadnych dalszych komentarzy i prosimy media, aby w tej chwili uszanowały jej prywatność.” 

Little Mix w przyszłym roku świętować będą swoje 10-lecie. Przez te wszystkie lata działalności girlsband zebrał pokaźne grono wiernych fanów na całym świecie. Wielbiciele zespołu w odpowiedzi na podaną dzisiaj informację zorganizowali na mediach społecznościowych akcję #WeLoveYouJesy.

Informacja o odejściu Jesy została podana niecałe dwa tygodnie po tym premierze szóstego albumu Little Mix „Confetti”.

Little Mix prezentują nowy album „Confetti” [streaming-party]

Magiczny występ Little Mix z piosenką „Secret Love Song” podczas finału show „Little Mix The Search”

Doja Cat, Maluma, Little Mix i inni. Zobacz wszystkie występy muzyczne z MTV EMA 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here