Little Mix rozpoczynają swoją nową erę. Już 6 listopada na półki sklepowe trafi ich szósty album studyjny „Confetti”. Dzisiaj premierę miał kolejny singiel zwiastujący to wydawnictwo.

Piosenka zatytułowana „Not A Pop Song” wzbudziła niemałą kontrowersję, głównie z powodu tekstu, który uderza w właściciela wytwórni, w której girlsband zaczynał swoją karierę – Simona Cowella. Wokalistki śpiewają, że „nie będą robić tego co mówi im Simon„, pragną zerwać z nierealnymi oczekiwaniami wobec nich, a także sugerują, że Cowell i jego zespół traktowali je jak „marionetki na sznurku”, kiedy należały do jego wytwórni Syco. Całą piosenkę można przesłuchać TUTAJ.

Little Mix, po licznych sporach i aferach, rozstały się z Syco w 2018 roku, na kilka dni przed premierą ich piątego albumu „LM5”. Nadchodzący krążek „Confetti” będzie pierwszym wydawnictwem wypuszczonym pod szyldem wytwórni RCA.

Pomimo emocji, które wywołał singiel Little Mix zapewniają, że w żaden sposób nie chciały być wredne i są przekonane, że Simon będzie mieć ten kawałek za zabawny. „Uważają, że Simon zobaczy tę żartobliwą stronę, wiedzą, że on uwielbia być w centrum uwagi i będzie myśleć, że to wszystko jest zabawne.” – wyjawiło źródło z bliskiego otoczenia zespołu.

Little Mix wypuściły „Not a Pop Song”. Piosenka zwiastuje ich szósty album „Confetti”

Little Mix oficjalnie zapowiadają nowy album! Zespół zdradził datę premiery krążka „Confetti”

Little Mix ogłaszają premierę filmu koncertowego „Little Mix LM5: The Tour Film”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here