Znany polskiej publiczności przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Illusion Tomasz „Lipa” Lipnicki znalazł się na świeczniku po tym, jak za pośrednictwem Facebooka wyraził złość na fanów, którzy nie kupili jego ostatniej płyty. Wpis skomentował m.in. Pawbeats.

W kwietniu tego roku do sprzedaży trafił solowy album Tomasza „Lipy” Lipnickiego „Dźwięki słowa”. Krążek nie odniósł jednak spodziewanego sukcesu, za co artysta ma pretensje do obserwujących go na Facebooku fanów. Artysta zamieścił na swoim profilu wpis, w którym w wulgarny sposób zapytał, po co go obserwują, skoro nie kupili jego ostatniego wydawnictwa. Artysta przyznał, że nakład płyty „Dźwięki słowa” wyniósł 3000 egzemplarzy, z czego sprzedano mniej niż połowę.

„Do brzegu…sprzedało się 1141 egzemplarzy. Kłaniam się Wam do samej ziemi. Stronę obserwuje ponad 13 tysia ludzi. Zachodzi pytanie…po ch*j? Dziękuję bardzo i tych obserwujących, po to by nie kupić muzyki z której żyję, zwłaszcza w nielekkim dla twórców czasie pandemii, bardzo proszę o zaprzestanie i nie tworzenie złudzenia, którym się kierowałem licząc na to, że chcecie tego co tworzę. Dziękuję bardzo” – wyrzucił z siebie.

Wpis skomentował między innymi Pawbeats, który w maju zaprezentował swój krążek „Nocna”. Artysta napisał po prostu „XDDDDDDD” i zdobył ponad 3 tysiące reakcji, czyli więcej niż sam post Lipy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here