Uważana za jedną z najbardziej kultowych i legendarnych raperek Lil’ Kim po 14 latach przerwy wydała wczoraj swój piąty album studyjny. Tuż przed premierą krążka, w ramach promocji udzieliła wywiadu, w którym powiedziała kilka słów na temat niezwykle popularnej teraz Cardi B. 

W rozmowie przeprowadzonej dla „BUILD Series” Kim stwierdziła, że „przekazała pałeczkę” Cardi B. „To ona ma teraz koronę” – powiedziała.

Nie od dzisiaj wiadomo, że obie raperki utrzymują ze sobą przyjazne stosunki. Według najnowszych doniesień panie miały niedawno spotkać się w studiu i nagrać razem duet na potrzeby drugiej części krążka „9” Lil’ Kim. Warto również zaznaczyć, że zarówno Cardi jak i Kim w przeszłości miały dość głośne i medialne konflikty z inną bardzo znaną raperką – Nicki Minaj.

Pełna wypowiedź Lil’ Kim o Cardi B poniżej.

Najnowszy album Lil’ Kim możecie przesłuchać TUTAJ.

W minioną niedzielę 8 października, podczas gali BET Hip Hop Awards, Lil Kim została uhonorowana wyróżnieniem „I Am Hip Hop Award”, przyznawanym najlepszym przedstawicielom hip-hopu za ich wkład w muzykę i kulturę. W poprzednich latach nagroda ta powędrowała do takich artystów jak m.in. Grandmaster Flash, Lil Wayne, Salt-n-Pepa, LL Cool J i Ice Cube. Przemówienie Kim oraz medley jej przebojów obejrzycie poniżej.

 

Lil’ Kim powróciła! Raperka wydała długo wyczekiwany album „9” [streaming-party]

Cardi B zdradziła tytuł swojego drugiego albumu studyjnego. Sprawdź szczegóły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here