Po zawieszeniu działalności zespołu One Direction członkowie grupy skupiają się na rozwoju swoich solowych karier. Już za tydzień światło dzienne ujrzy album Nialla Horana, jako kolejny swoje pierwsze solowe wydawnictwo wyda zaś Liam Payne.

Debiutancki album gwiazdy One Direction zwiastuje wydany w maju tego roku singiel ‚Strip That Down’ nagrany wspólnie z Quavo. Na drugi oficjalny singiel promujący krążek wybrano  kompozycję ‚Bedroom Floor’, której premiera odbędzie się już 20 października. Co ciekawe, jednym ze współautorów utworu jest Charlie Puth.

„Moim zdaniem ‚Bedroom Floor’ to świetna piosenka i zawsze kiedy jej słucham nie nudzę się. Cała moja rodzina uwielbia ten utwór tak samo jak ja, to piosenka w której chce przekazać innym trochę miłości” oznajmił w jednym z wywiadów Brytyjczyk.

Wydawnictwo Payne’a na sklepowe półki powinien trafić już w styczniu 2018 roku. Wiemy także, że na albumie znajdzie się 10 utworów. Wedle krążących plotek krążek ma nosić tytuł ‚LP1’. Na ten moment nie znamy jeszcze oficjalnej okładki oraz tracklisty wydawnictwa.

Przypomnijmy, iż  brytyjski wokalista zdążył już wydać pierwszy singiel z zapowiadanego albumu, który dobrze poradził sobie na listach przebojów. Utwór ‚Strip That Down’ dotarł m.in. do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych piosenek w USA oraz do top 3 brytyjskiego UK Charts. 

Poniżej możecie zobaczyć krótkie fragmenty wywiadu z Liamem, w którym zdradza szczegóły krążka i nowego singla.

https://twitter.com/realdailypayne/status/917814127732645888

https://twitter.com/realdailypayne/status/917819028164481024

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here