Napięcie przed 10 rocznicą powstania One Direction rośnie. Oliwy do ognia dolewają kolejne doniesienia jakoby chłopaki mieliby planować coś wyjątkowego z tej okazji. Liam Payne przyznał, że razem z pozostałymi członkami są w kontakcie. 

Podczas wideo rozmowy z gazetą „The Sun” Liam Payne zdradził, że One Direction planuje wspólny projekt na 10-lecie. Gwiazdor poinformował, że on i jego koledzy z zespołu są teraz w stałym kontakcie.

„Zbliża się dziesięciolecie, więc przez ostatnie kilka tygodni wszyscy dużo ze sobą rozmawialiśmy, co było niezwykle miłe. To bardzo ciekawe usłyszeć głosy tych wszystkich ludzi, zobaczyć stare materiały i różne rzeczy, których nie widzieliśmy przez dłuższy czas lub nawet wcale. W tej chwili nie jestem pewien co wolno mi powiedzieć.” 

Liam kontynuował dalej: „Jest sporo różnych rzeczy, nad którymi wszyscy pracujemy, starając się, aby wszystko wyszło. Stale wymieniane są e-maile. Ale przede wszystkim to był naprawdę dobry czas, aby ponownie się zjednoczyć.”

Liam Payne to kolejny członek, który wypowiedział się na temat planów One Direction. Na początku tego miesiąca głos w tej sprawie zabrał Harry Styles, który w wywiadzie zasugerował reaktywację zespołu, o czym pisaliśmy TUTAJ. Co więcej po sieci krążą także informacje o filmie dokumentalnym One Direction (TUTAJ).

Harry Styles wypowiedział się na temat możliwej reaktywacji One Direction z okazji 10-lecia zespołu

Powstał film dokumentalny o One Direction. Premiera najprawdopodobniej jeszcze w tym roku

Liam Payne wspomina czasy w One Direction. Wokalista ogląda i komentuje stare nagrania i klipy boysbandu

Liam Payne szczerze o Zaynie: „Był najlepszym wokalistą w całym One Direction”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here