Od czasu ogłoszenia w 2016 roku zawieszenia działalności przez członków One Direction, Liam zdążył już wydać szereg singli, w tym „Strip That Down” z Quavo, „Familiar” z J Balvinem oraz wystąpił u boku Rity Ory w utworze „For You”. W czwartek do sieci trafiła oficjalna informacja o pierwszym solowym wydawnictwie fonograficznym Brytyjczyka. Mini album będzie nosić nazwę „First Time”.

Na debiutanckiej EP-ce Liama znajdą się cztery utwory, w tym singiel promocyjny zatytułowany „First Time” będący efektem współpracy z French Montaną. Krążek jest już dostępny w przedsprzedaży, a cały materiał usłyszymy 24 sierpnia.

Payne, który niedawno przeżył rozstanie  z Cheryl Cole, opublikował list do fanów wyjaśniający dlaczego zrezygnował z wydania wyczekiwanego przez nich debiutanckiego longplaya.

„Jak zapewne wiecie, ostatnie kilka miesięcy przyniosło dla mnie wiele zmian. Spojrzałem na niektóre utwory z mojej płyty, które zostały nagrane jakiś czas temu i czuję jakby były z innej epoki. Zdecydowałem, że mój debiutancki album naprawdę musi mnie reprezentować.” napisał na Twitterze. „Teraz wracam do studia ciężko pracować, aby ukończyć ostatnie kilka nowych piosenek na płytę – jestem naprawdę podekscytowany muzyką, którą piszę i nagrywam, i nie mogę się doczekać, aż będzie gotowa dla was wszystkich.” dodał również „W międzyczasie, ta EP-ka to zbiór piosenek, z których jestem naprawdę dumny i chcę, żebyście wszyscy je usłyszeli… powiedzcie co o tym myślicie. Jak zawsze, dziękuję za wasze wsparcie – to znaczy dla mnie naprawdę wiele”

Poniżej znajdziecie pełną tracklistę oraz okładkę „First Time”.

1. First Time

2. Home With You

3. Depend On It

4. Slow

Liam on Twitter

‚First Time’ my debut EP out on 24.8.2018. Pre-save TODAY! ❤️ #LPFirstTime https://t.co/XHns3u36VU https://t.co/8SZE622NTT

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here