Liam Payne został twarzą najnowszego wydania magazynu „GQ”. Gwiazdor oprócz gorącej sesji zdjęciowej, której efekty zobaczycie TUTAJ udzielił też obszernego wywiadu, w którym miał okazję powiedzieć kilka miłych słów o swoim byłym koledze z zespołu. 

Zayn Malik opuścił One Direction na początku 2015, na niecały rok przed oficjalnym ogłoszeniem przez zespół zawieszenia działalności. Decyzja wokalisty była wielkim szokiem zarówno dla pozostałych członków zespołu, jak i rzeszy ich fanów. W najnowszym wywiadzie Liam wyjawił, że odejście Zayna było dla nich niespodzianką. „Nawet się nie pożegnał, jeśli mam być szczery” – zdradził. „Z naszego punktu widzenia był to podły ruch. Trochę dziwny.”

Kilka ostatnich lat istnienia One Direction było szczególnie ciężkich dla członków zespołu. Relacje pomiędzy wokalistami nie były najlepsze, doszły do tego jeszcze problemy psychiczne, stres i wypalenie.

„Dopóki nie dotrzesz do tego miejsca to nie wiesz, czy jesteś do tego stworzony, czy nie.” – przyznał w rozmowie z „GQ” Liam. „Zayn kocha muzykę i jest niesamowicie utalentowany. Naprawdę był najlepszym wokalistą w całym One Direction, przyznaję z ręką na sercu, najlepszy z nas wszystkich. Ale żeby dotarł do punktu, w którym nie może wejść na scenę? To jest dużo. On przecież radzi sobie świetnie. Jego wyniki w streamingu są absurdalne, ale myślę, że trochę traci właśnie na braku występów. Wydaje się, że on po prostu nie może się przemóc.”

Już 6 grudnia światło dzienne ujrzy debiutancki album Liama. Na krążku zatytułowanym „LP1” znają się między innymi hit „For You” nagrany z Ritą Orą oraz najnowszy singiel Brytyjczyka „Stack It Up”.

Zayn w duecie z Sabriną Claudio. Posłuchaj ich wspólnego utworu „Rumors”

Całkowicie nagi Liam Payne dla Hugo Bossa. „Właściwie nakręciłem soft porno”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here