Na początku tego tygodnia Jesy Nelson poinformowała za pomocą mediów społecznościowych, że postanowiła pożegnać się ze swoim zespołem. Decyzja wstrząsnęła fanami brytyjskiego girlsbandu.

W swoim oświadczeniu Jesy poinformowała, że powodem jej decyzji jest ciągła presja co doprowadziło do pogorszenia się jej zdrowia psychicznego. „Bycie w zespole naprawdę odbiło się na moim zdrowiu psychicznym. Uważam, że ciągła presja bycia w grupie dziewcząt i spełniania oczekiwań jest bardzo trudna. W życiu przychodzi taki czas, kiedy musimy ponownie zainwestować w dbanie o siebie, zamiast skupiać się na uszczęśliwianiu innych ludzi i czuję, że teraz jest czas, aby rozpocząć ten proces. Tak więc po wielu rozważaniach i z ciężkim sercem ogłaszam, że opuszczam Little Mix.” – napisała.

Odejście Jesy z Little Mix skomentował Liam Payne, znajomy wokalistki i były członek innego bardzo popularnego brytyjskiego zespołu – One Direction. Porównał on tę sytuację do odejścia z 1D Zayn Malika w 2015 roku, niecałe dwa miesiące po wystartowaniu ich trasy koncertowej On the Road Again Tour. Liam odniósł się do swojego własnego doświadczenia. Zażartował również, że ktoś „zZaynował” z zespołu, ale następnie dodał „Ale, podejdźmy do tego poważnie. To zawsze smutny moment, kiedy w zespole wydarza się coś takiego. Sam znalazłem się w takiej sytuacji. Myślę, że Zayn odszedł mniej więcej z tego samego powodu” – powiedział podczas swojego TikTok Live. „Ale życzę Jesy wszystkiego najlepszego. Życzę dziewczynom wszystkiego najlepszego, aby wytrwały jako trio. To ciężki czas i współczuję im, ponieważ w tej chwili wszyscy przyglądają im się jak rybom w akwarium, a nikt tak naprawdę nie rozumie, co się dzieje i jak niektórzy się z tym czują”, na koniec jeszcze dodał, że wysyła „dużo miłości w stronę Little Mix”. 

Jesy Nelson żegna się z Little Mix. Wokalistka oficjalnie opuściła zespół

LUVPOP Awards 2020: oddaj głos na Twoich tegorocznych ulubieńców! [NOMINACJE]

Little Mix na żywo z piosenką „Break Up Song”. Zobacz najnowszy występ zespołu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here