Członek popularnego na całym świecie boysbandu One Direction nie przestaje promować nadchodzącej debiutanckiej płyty. 20 października swoją premierę miał drugi singiel z albumu – ‚Bedroom Floor’, a już 6 listopada będziemy mogli obejrzeć stworzony do niego teledysk, w którym gościnnie pojawi się… Bella Thorne.

Brytyjski dziennik The Sun opublikował właśnie pierwsze zdjęcia z planu wideoklipu, na których możemy zobaczyć, że Liamowi w pracy towarzyszyła znana z serialu ‚Taniec rządzi’ aktorka Bella Thorne. Premiera teledysku zaplanowana jest na poniedziałek, 6 listopada.

Liam Payne niejednokrotnie podkreślał, że utwór ‚Bedroom Floor’ jest jednym z jego ulubionych na krążku, dlatego też postanowił wybrać go jako singiel. Co ciekawe, jednym ze współautorów piosenki jest wokalista Charlie Puth.

„Moim zdaniem ‚Bedroom Floor’ to świetna piosenka i zawsze kiedy jej słucham nie nudzę się. Cała moja rodzina uwielbia ten utwór tak samo jak ja, to piosenka w której chce przekazać innym trochę miłości” oznajmił w jednym z wywiadów Brytyjczyk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here